تفاوت مدل های مختلف پکیج ایران رادیاتور

تفاوت مدل های مختلف پکیج ایران رادیاتور

در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم چرا قیمت پکیج ایران رادیاتور در مدل های مختلف تولیدی این شرکت متفاوت است. این تفاوت ها ناشی از کدام خصوصیت در مدل های مختلف این شرکت می باشد. در اینجا میخواهیم ویژگی های مختلفی که باعث اختلاف قیمت پکیج ایران رادیاتور می شود خدمتتان معرفی کنیم.

مدل های مختلف قیمت پکیج ایران رادیاتور

 

  1. پکیج دیواری ایران رادیاتور از نوع تک مبدل باشد و یا دو مبدل

اینکه یک مدل از پکیج های تولیدی، تک مبدل یا دو مبدل باشد، اختلاف زیادی در قیمت پکیج دارد. تکنولوژی دو مبدله، بسیار به روز تر از تک مبدله است. در پکیج های تک مبدل، آب گرم مصرفی و آب گرم رادیاتورها از داخل مبدل اصلی دستگاه عبور می کنند در حالی که در پکیج ایران رادیاتور دو مبدله، آب گرم مصرفی از مبدل ثانویه عبور کرده و برای مصارف بهداشتی فرستاده می شود. عبور آب گرم مصرفی از داخل مبدل اصلی در مدل های تک مبدل، باعث گرفتگی زودهنگام مبدل می شود. از این رو در پکیج های تک مبدل، مبدل اصلی بسیار زود دچار رسوب گرفتگی شده و نیاز به اسیدشویی پیدا میکند.

مزیت پکیج دیواری ایران رادیاتور دو مبدله، در عدم رسوب گرفتگی زودهنگام مبدل حرارتی است. همچنین در صورتی که مبدل دچار رسوب گرفتگی شود، رسوب گیری و اسیدشویی آن بسیار آسان تر از پکیج های تک مبدل است.

همچنین یکی دیگر از مزایای پکیج ایران رادیاتور دو مبدله، آب گرم مصرفی یکنواخت تر می باشد.

در بین محصولات امروزی شرکت ایران رادیاتور، بیشتر پکیج ها از نوع دو مبدل می باشند و تنها در تعداد کمی از محصولات از تک مبدل استفاده شده است.

جالب است بدانید قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور دو مبدل، بیشتر از قیمت پکیج تک مبدل ایران رادیاتور است ولی این اختلاف قیمت، ارزش رسوب گرفتگی کمتر مبدل اصلی را دارد.

پکیج بوتان

  1. پکیج ایران رادیاتور فن دار یا بدون فن

تفاوت پکیج ایران رادیاتور مدل فن دار با مدل های بدون فن، یک تفاوت بسیار مهم و اساسی است. این تفاوت مربوط به ایمنی دستگاه می شود. جالب است بدانید ایمنی دستگاه های فن دار بسیار بالاتر از دستگاه های بدون فن می باشد.

این موضوع به قدری مهم است که در بازار امروزه پکیج دیواری، پکیج بدون فن به ندرت یافت می شود و تقریبا تمامی شرکت ها اقدام به تولید پکیج فن دار نموده اند.

شاید برایتان جالب باشد کمی در مورد کارکرد پکیج ایران رادیاتور فن دار اطلاعات داشته باشید. در گذشته که پکیج دیواری ها از نوع بدون فن بود، دود حاصل از احتراق درون پکیج ایران رادیاتور خود به خود از دستگاه خارج می شد و از طریق دودکش به بیرون ساختمان هدایت می شد. در این حالت احتمال این وجود داشت که مقداری از دود یا کل آن به عللی به داخل ساختمان نشت پیدا کند و خطرآفرین شود.

در پکیج ایران رادیاتور فن دار، دود حاصل از احتراق به صورت اجباری از طریق فن دستگاه به دودکش هدایت شده و از آنجا به بیرون ساختمان می رود. در این حالت احتمال نشت دود به داخل ساختمان بسیار کمتر است و ایمنی دستگاه به شدت افزایش پیدا کرده است.

قیمت پکیج ایران رادیاتور فن دار بیشتر از قیمت پکیج ایران رادیاتور بدون فن می باشد ولی شما این هزینه را به خاطر ایمنی و امنیت خانواده خود می کنید. این اختلاف قیمت پکیج ایران رادیاتور در مدل های فن دار و بدون فن، احتمالا به خاطر تکنولوژی به روزتر و هزینه تولید بالاتر دستگاه های فن دار می باشد.

قیمت پکیج ایران رادیاتور

  1. پکیج ایران رادیاتور دیجیتال یا مدل آنالوگ

به نظر بنده، دیجیتال یا آنالوگ بودن پکیج ایران رادیاتور بیشتر جنبه زیبایی و مدرن بودن دارد. اینکه شما یک پکیج ایران رادیاتور دیجیتال داشته باشید، بدین معنی است که یک صفحه نمایش دیجیتال بر روی پکیج شما تعبیه شده است که دما و … را به شما نمایش می دهد. به نظر بنده این زیبایی ارزش پرداخت هزینه بسیار بالاتر برای قیمت پکیج ایران رادیاتور دیجیتال را ندارد. پیشنهاد بنده این است که قیمت پکیج ایران رادیاتور آنالوگ را بپردازید و بیخیال زیبایی و مدرن بودن ظاهر آن شوید.

تفاوت دیگر مدل های آنالوگ و دیجیتال پکیج ایران رادیاتور در هنگام وقوع مشکل برای پکیج دیواری شماست. در مدل های دیجیتال، صفحه نمایشگر، کد خطای پیش آمده را به شما نمایش می دهد و باتوجه به کد خطای ارائه شده می توان به رفع مشکل پیش آمده پرداخت. این کد خطا تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را برای سرویس کار ساده تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)